FB_click.png

AKTUALITY

Slovo předsedy č.5 ze dne 15.4.2015

... cinki linki, cink, cink, cink…

     Posledním závodem halové sezóny, kterým bylo Mistrovství ČR veteránů v Praze, skončila zimní sezóna a nyní jsme se posunuli téměř do poloviny přípravného období před zahájením hlavní atletické sezóny 2015.

     Jsem velice potěšen dosaženými výsledky a výkony našich závodníků, protože medaile o sebe cinkaly velice často a hlasitě. Ladě Pejchalové na krku cinkaly hned tři medaile z nejvýznamnějších soutěží Mistrovství ČR dospělých, dorostu a závodu talentů při HME v Praze. Ostatní medaile byly ovšem také velice dobře slyšet. Na krajských přeborech  žactva a dorostu v Jablonci nad Nisou cinkalo celkem 18 medailí a z toho 9 medailí bylo pro krajské přeborníky. Takové množství cenných kovů opravdu nešlo přeslechnout. Veteráni se na Mistrovství také ozvali - tentokrát to cinklo dvakrát, což je dobrá pozvánka na letní Mistrovství ČR, které se uskuteční 20. června na domácím stadionu v Trutnově.

     V poháru zimní běžecké ligy jsme v kategoriích mládeže získali celkem 8 medailí a z toho 4 byly zlaté.

     Všem atletům i trenérům přeji klidnou přípravu, pokud možno bez zranění a věřím, že se všichni společně budeme před prázdninami radovat z vydařené první poloviny atletické sezóny.

Muňa

Bookmark and Share