FB_click.png

AKTUALITY

Slovo předsedy č.6 ze dne 10.8.2015

…já si létám, já se vznáším… (snad ještě výš než do dosavadních 185 centimetrů)

       Nemám rád fráze a také se nerad opakuji, přesto jednu myšlenku ještě několikrát a s radostí vyslovím. „Tento rok je pro nás jedním z nejlepších v historii oddílu. Podařilo se dosáhnout výjimečných výsledků a výkonů.“ Nechci a nebudu zde hodnotit jednotlivé úspěchy, ale ty nejvýznamnější připomenu.

Poprvé se trutnovský atlet, kterým se stal Matěj Červený, dostal v běhu na 400 m pod hranici 50 sekund. Tento výkon mu zajistil bronzovou medaili na mistrovství republiky juniorů. Lada Pejchalová figuruje dlouhodobě do pátého místa světových tabulek ve skoku vysokém, což potvrdila ziskem bronzové medaile na MS do 17 let v kolumbijském Cali. Družstvo starších žáku má našlápnuto do semifinále MČR stejně jako družstvo přípravky.

Uspořádali jsme celou řadu krajských závodů mládeže a realizovali projekt Házej, skákej, běhej rád, atletem se můžeš stát. Vyvrcholením našich organizačních aktivit bylo uspořádání MČR veteránů v atletice, které bylo hodnoceno výborem sdružení veteránů, olympioniky i účastníky mistrovství jako jedno z nejlepších v posledních letech. Asi díky vaší obětavé práci si nedám pokoj a pouštím se každoročně do nových projektů a cílů. Zatím se budu držet Kubovy rady: „Muňo, diamantovou ligu neber!!“ Spát nikoho v klidu přesto nenechám a něco zase vymyslím, přičemž prioritou musí zůstat sportovní činnost mládeže a plný stadion dětí.

Přeji pěkný zbytek prázdnin a úspěšný vstup do druhé poloviny atletické sezóny.

Muňa

Bookmark and Share