FB_click.png

AKTUALITY

Slovo předsedy č. 9 ze dne 21. 7. 2016

Léto je léto, když...

Prázdniny a letní  radovánky spojené s bezstarostným životem  jsou  již v plném proudu a myslím, že toto letní období si všichni zaslouží, a všem přeji, aby  načerpali nové síly do další práce.

V poslední době to už však neplatí pro sportovce a atlety zvlášť. ME v atletice právě skončilo, diamantová liga je v plném proudu a letní olympiáda klepe na dveře. S neustále stoupající úrovní trutnovské atletiky s tím musí počítat i naši úspěšní atleti. Poslední víkend v červnu se nejlepší dorostenci a junioři zúčastnili M-ČR a ti, kteří si vybojovali reprezentační dres, následně startovali na mezistátním utkání v Maďarsku. Nejmladší atleti odcestovali na soustředění v Krkonoších, kde strávili krásné chvíle při trénincích a hrách.

Náročné období nastalo zejména pro Ladu. Příprava na MS juniorů v červenci a možnost startu na olympiádě v Riu jí v podstatě přisoudila strávit veškerý čas na trutnovském stadionu.

V srpnu nás čeká celá řada významných mítinků a start na Mladé Evropě. Tyto řádky nemají být výpisem z letní termínové listiny, ale signálem pro mladé atlety, že se sportem mohou, ale mnohdy i musí, strávit celé prázdniny. Kamarádi, chci vás také pozvat ke sledování internetového přenosu z MS juniorů, kde Lada bude skákat v pátek 22. 7. v 10.15 kvalifikaci a v neděli 24. 7. od 10.00 hodin snad bude bojovat o medaili ve finále. Všem vám přeju krásné prázdniny, báječnou dovolenou se sportem a především atletikou.

Mějte se fajn,

 

Muňa.

Bookmark and Share